Ajalugu - Poksiklubi "Dünamo" Tallinn

Go to content

Main menu:

Ajalugu

Poksiklubi “Dünamo Tallinn” tähistab oma sünnipäeva septembris 2010.a., millal “Merering” klubi baasil tekkis poksiklubi uue nimega. Miks just “Dünamo Tallinn”? Selle otsusega soovime avaldada mälestust ja au neile, kes oma meeldejäävate võitlustega tõstsid meie spordiliigi prestiiži ja mainet, ning rajasid “Dünamo Tallinn” poksiklubi kuulsust endisajal.

Vladimir Mazjakin ja Jevgeni Ovsjannikov. Üleliidulise Seltsi "Dünamo" esivõistlused, 1975.a.

Mälestusväärt on Eesti teeneliste treenerite nimed: Nigul Matsoo, Karl Leman, Anatoli Kozlovski, Vladimir Bajbakov, kelle kasvandikud oma võitudega tõid Eesti Vabariigile ja oma klubile au ja kuulsust. Need on Lembit Maurer, Roman Kariste, Harald Kanepi, Martin Linnamägi, Anis Murtazin, Gennadi Tolmatšov, Jevgeni Ovsjannikov, Nikolai Strutškov ja paljud teised, kelle nimed jäävad rohkearvuliste fännide ja spordihuviliste mällu.

Hetkel meie klubis harrastavad spordi üle 50 inimest vanuses 8-70 aastat. On olemas kaks rühma: Olümpiapoks – ettevalmistused ja esinemised eri taseme võistlustel, ning fitness-poks – kehaline üld- ja eriettevalmistus lisaks poksitehnikale aitavad saavutada kehalist ja psühholoogilist kindlust, mis on nüüdisajal on eriti tähtis.

Tähelepanelikud ja kompetentsed treenerid, samuti klubi sõbralik kollektiiv ja õhkkond ootavad teid Tallinna ühes parimas spetssaalis.

Klubis kehtib paindlik maksesüsteem. 


 
Back to content | Back to main menu